مزایای داشتن سایت شخصی

مزایای داشتن سایت شخصی(6 دلیل که باید بدانید)

فهرست محتوا

مزایای داشتن سایت شخصی؛اگر شما در جستجوی کار هستید و احساس ناامیدی می کنید که چرا با مهارتی که دارید شغلی برایتان پیدا نمیشود نگران نباشید، شما تنها نیستید. خبر خوب این است که راه های دیگری برای جلب توجه کارفرمایان وجود دارد. یکی از گزینه ها این است که تصویر آنلاین خود را بسازید تا به هموار کردن مسیر موفقیت شما در عصر اینترنت کمک کند.

بیایید دست به کار شویم و دلایل و مزایای داشتن سایت شخصی را با هم بررسی کنیم.

داشتن وب سایت به کارفرما کمک میکند تا شما را راحت پیدا کنند!

یکی از مزایای داشتن سایت شخصی به استخدام کنندگان کمک می کند تا شما را بسیار راحت تر پیدا کنند.
مطمئناً، استخدام‌کنندگان یک داده رزومه دارند، آنها از گوگل به نفع خود استفاده می کنند و جستجوهای آنلاین را برای استعدادهای درجه یک انجام می دهند.

این بدان معنی است که آنها می توانند به شما و وب سایت حرفه ای شخصی شما برخورد کنند. البته باید به خاطر داشته باشید که وقتی سایت شما در قسمت سئو سایت بتواند پیشرفت کند میتوانند با شما برخورد کنند.وقتی که کارفرما ها شما را به صورت آنلاین جستجو می کنند میتوانند شما را در نتایج جستجو با نام دامنه منحصر به فرد خود، همراه با ایجاد اولین تاثیر عالی در کارفرما، به شما کمک می کند تا وارد کار شوید

با داشتن یک وب سایت شخصی، مزیت رقابتی به دست خواهید آورد.

از آنجایی که یک وب سایت شخصی شامل تجربه کاری و تحصیلات شما نیز می شود، از این نظر شبیه رزومه است. برخی حتی آن را یک وب سایت رزومه شخصی می دانند.

با این حال، هنگامی که شروع به ساختن وب سایت شخصی خود کردید، امکانات فراوانی به شما داده می شود تا حضور آنلاین خود را گسترش دهید. از این نهایت استفاده را ببرید تا نقاط قوت خود را به نمایش بگذارید و نشان دهید که چرا کسی باید شما را استخدام کند. اطمینان حاصل کنید که نمونه کارها، تصاویر مرتبط و توصیفات مشتری خود را اضافه کرده اید تا بازدید بالاتر از سایر متقاضیان قرار بگیرید.

داشتن یک وب سایت شخصی شانس شما را برای یافتن شغل افزایش می دهد.

یکی دیگر از مزایای داشتن سایت شخصی همانطور که قبلا ذکر شد، وب سایت حرفه ای شخصی شما به شما این قدرت را می دهد که از رقبای خود بهتر شوید. شما باید به همه نشان دهید که در چه چیزی مهارت دارید. نمونه کارهای شما یا محتوای وبلاگ شما می تواند عاملی باشد که شما را در لیست کوتاه برای مصاحبه قرار می دهد و به شما فرصت می دهد تا بدرخشید.

علاوه بر این، اگر فرد دیگری همه شرایط کاری شما را داشته باشد و دارای سابقه کاری مشابه باشد، اما وب سایت شخصی نداشته باشد،می تواند یک عامل متمایز کننده باشد. علاوه بر این، با داشتن یک وب سایت، افراد از سراسر جهان می توانند شما را بشناسند، شما را دنبال کنند و با شما تعامل داشته باشند، که نه تنها می تواند منجر به ارتباطات جدید، بلکه چشم انداز شغلی بهتری نیز شود.

مزایای داشتن سایت شخصی

یک وب سایت شخصی به شما آزادی خلاقیت می دهد.

یکی دیگر از مزایای داشتن سایت شخصی این فرصت را به شما میدهد تا خلاقیت های خود را به جریان بیندازید. چه در مورد بیوگرافی خود، چه در مورد مقاله های اصلی یا طرحی که انتخاب کرده اید، شخصیت شما در گوشه ای از سایت شما خواهد درخشید. همه جزئیات سایت شما به خوبی در مورد اینکه شما چه فردی و چه حرفه ای هستید صحبت می کند، بنابراین مطمئن شوید که از آنها به نفع خود استفاده می کنید. هیچ راهی بهتر از ایجاد یک وب سایت حرفه ای شخصی برای افزایش خلاقیت خود وجود ندارد.

وب سایت شخصی بهتر از رزومه است.

یکی دیگر از مزایای داشتن سایت شخصی این ایده عاقلانه ای است که به طور منظم رزومه خود را به روز کنید و چندین صفحه برای مشاغل مختلف داشته باشید. این موردی است که یک وب سایت را از رزومه متمایز می کند، در مقابل مجبور به بازنویسی و چاپ نسخه های جدید آن هستید. شما به اضافه کردن چیزهای تازه به وب سایت شخصی خود ادامه می دهید،پروژه های جدید، جوایز، مهارت ها و… باعث میشود تا شما بیشتر دیده شوید.

داشتن یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند تا مهارت های جدیدی کسب کنید.

هنگامی که شروع به کار در وب سایت شخصی کردید، خواهید دید که چه چیزی برای شما مفید است و چه چیزی نه. شما به سفارشی سازی وب سایت شخصی خود ادامه می دهید تا ظاهری حرفه ای داشته باشد. برای ارتقای برند شخصی خود، روش های جدیدی را برای انتقال پیام خود آزمایش خواهید کرد.

علاوه بر این، یاد خواهید گرفت که چگونه محتوایی را ایجاد کنید که به همه بگوید که شما کی هستید. نه تنها می‌دانید که چگونه بازدیدکنندگان خود را جذب کنید، بلکه می‌آموزید که چگونه در رسانه‌های اجتماعی بیشتر دیده شوید و چگونه سایت خود را تبلیغ کنید. علاوه بر این، وقتی متوجه شدید که باید در گوگل رتبه خوبی داشته باشید، جنبه های اساسی سئو را نیز درک خواهید کرد. کسب مهارت های اضافی برای حرفه شما معجزه می کند.

نمونه سایت های شخصی و رزومه ایی خارجی

در این قسمت ما برای شما 4 سایت شخصی خارجی آماده کرده ایم با ما همراه باشید.

1: Albino Tonnina

2: Minimalist Baker

3: fifty coffees

4: Side Hustle Nation

اکنون شما با خواندن مزایای داشتن سایت شخصی احتمالاً با خود فکر می کنید: “می دانم که باید یک سایت شخصی داشته باشم، اما چگونه می توانم یک وب سایت شخصی ایجاد کنم؟”

خوشبختانه ما در مجموعه لینک وبو این موضوع را برای شما فراهم کرده ایم که شما میتوانید در قسمت خدمات طراحی سایت شخصی و رزومه سایت شخصی خود را بسازید و شروع به دیده شدن خود برای کارفرما های موجود کنید.

آخرین پست ها
سوال خود را بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان سئو