فرصت شغلی برنامه نویسان

فرصت های شغلی برای برنامه نویسان

فهرست محتوا

فرصت شغلی برنامه نویسان درجهان میتوان گفت که جز بهترین و پرسود ترین فرصت های کاری هستند. حقیقت این است که تخصص های مختلف در زمینه توسعه نرم افزار و فناوری اطلاعات (IT) نیز جزو 10 شغل برتر با بهترین حقوق در سرتاسر جهان هستند.

با این حال، تفاوت های قابل توجهی در دستمزد برنامه نویسان بسته به مناطق و کشورهای مختلف که در آن کار می کنند وجود دارد. ما به خوبی درک می کنیم که کیفیت زندگی، ایمنی، مالیات های دولتی و غیره برنامه نویسان برخی از عوامل مهم دیگری هستند که باید هنگام تصمیم گیری در مورد مقصد شغلی یک توسعه دهنده در نظر گرفته شوند.
در زیر فهرستی از کشورهایی است که فرهنگ برنامه نویسی بسیار غنی در جامعه خود دارند و شرکت های فناوری اطلاعات (IT)در این کشور ها به سرعت در حال رشد هستند.

فرصت شغلی برای برنامه نویسان


رشد صنعت فناوری در این کشور بسیار سریع است، به همین دلیل است که تقاضا برای متخصصان با مهارت در توسعه برنامه های کاربردی، اینترنت و فناوری ها به طور مداوم در حال افزایش است.

این کشور به برنامه نویسان خود فرصت های شغلی در شرکت های چند ملیتی ارائه می دهد و همچنین از بخش رو به رشدی از شرکت های ملی نوآورانه برخوردار است.

این کشور طرح‌هایی را برای پروژه‌های تحقیق و توسعه در بخش فناوری اطلاعات (فناوری تحقیقاتی) و نرم‌افزار ارائه می‌دهد و شرکت‌های فناوری دیگر را برای استقرار و ایجاد شغل در منطقه جذب می‌کند.

یک برنامه نویس در ایرلند از 32000 یورو تا 120000 یورو در سال حقوق دریافت می کند، بنابراین برنامه نویسی در این کشور به یک فرصت بی سابقه تبدیل میشود.

اگر انگلیسی مقدماتی دارید


ایرلند سیاستی را تدوین کرده است که به دانشجویان انگلیسی اجازه می دهد تا در حین تحصیل به صورت قانونی کار کنند، کاری که بسیاری انجام می دهند این است که به عنوان دانشجو می آیند و سپس در این کشور برای کار تخصصی خود اقدام می کنند.


بریتانیا: فرصت های شغلی برای برنامه نویسان


بریتانیا یکی از بزرگترین قدرت های تکنولوژیک در جهان است، در حال حاضر بیش از 100000 شرکت نرم افزاری در بریتانیا فعالیت می کنند که از جمله محبوب ترین آنها می توان به اپل و گوگل اشاره کرد. همین موضوع باعث میشود تا این کشور به یکی از بهترین کشور ها برای فرصت های شغلی برنامه نویسان در خارج از کشور تبدیل شود.

این کشور بزرگترین بازار تلفن همراه در قاره اروپا است،این یعنی این که سازمان ها در این کشور به تلاش برای یافتن افراد متخصص برای بهبود تجربه کاربری ادامه می دهند.

فرصت های شغلی در زمینه ساخت بازی های ویدیویی در بریتانیا زیاد است، شرکت هایی مانند سونی، راک استار و اسکوئر انیکس استودیوهایی در بریتانیا دارند.

در انگلستان، حقوق یک برنامه نویس تقریباً 59326 دلار در سال است، این رقم با توجه به مدیریت و مهارت های حرفه ای می تواند متفاوت باشد.

آلمان: کشوری با پتانسیل تکنولوژیکی بزرگ


این کشور به عنوان هشتمین کشور مبتکر در جهان و رتبه چهارم در بازار فناوری اطلاعات قرار دارد، به همین دلیل بسیاری از شرکت های خارجی تصمیم به تاسیس و سرمایه گذاری در این قلمرو گرفته اند.

در حال حاضر، آلمان کارکنان کمیاب برای تقاضای روزافزون در صنایع پیشرفته و تحقیقاتی دارد. آلمان با میانگین دستمزد سالانه 61000 دلار در میان 5 کشور برتری است که توسعه دهندگان نرم افزار بهترین درآمد را دارند.

کشوری با بالاترین حقوق: ایالات متحده آمریکا


در ایالات متحده یافتن فرصت های شغلی برای برنامه نویسان تقریبا آسان است، زیرا شرکت های بزرگ توسعه نرم افزار مانند مایکروسافت و IBM پایگاه اصلی خود را در این کشور دارند.

فراتر از پایه های اصلی، این کشور به دلیل نوآوری مستمر و توسعه برنامه های جدیدی که در ایالت های مختلف کشور در حال ظهور است، متمایز است.

علاوه بر این، این کشور به عنوان کشوری که توسعه دهندگان در آن به احتمال زیاد حقوق بالایی دریافت می کنند، متمایز است، یک مهندس نرم افزار متوسط ​​95744 دلار در سال درآمد دارد.

سیاتل با متوسط ​​حقوق سالانه 105735 دلار به عنوان پردرآمدترین شهر ایالات متحده برای برنامه نویسان شناخته می شود.

کشورهایی که بیشترین فرصت های شغلی برای برنامه نویسان دارند:


کانادا: تقاضای زیاد برای برنامه نویسان


اگر به عنوان یک توسعه دهنده به دنبال فرصت های شغلی برای برنامه نویسان و مهاجرت به کانادا فکر می کنید، خوش شانس هستید! دانشمندان کامپیوتر در سراسر کانادا مورد تقاضا هستند و ممکن است بتوانید ویزای اقامت دائم دریافت کنید.

اقتصاد کانادا به سمت نوآوری گرایش پیدا کرده است، و یکی از رهبران جهانی در توسعه نرم افزار است، زیرا بخش IT دارای سرمایه گذاران خصوصی پیشرو در توسعه و تحقیق است.

شرکت‌های بزرگی که در سرتاسر جهان شناخته شده‌اند، پایگاه‌های اصلی خود را در کانادا دارند که از جمله محبوب‌ترین آنها می‌توان به فیس‌بوک، سامسونگ، فوجیتسو، مایکروسافت، اوراکل و توییتر اشاره کرد و همین فرصت های شغلی برای برنامه نویسان را افزایش میدهد.

دستمزد یک برنامه نویس در کانادا 57000 دلار در سال است. همه اینها بدون احتساب کیفیت عالی زندگی و نرخ پایین جرم و جنایت در کشور میباشد که خود فاکتور های بسیار مهمی هستند.

شما اگر به دنبال فرصت های شغلی برای برنامه نویسان هستید، این یک مقصد خوب برای شماست.

ژاپن: فرصت های شغلی برای برنامه نویسان


فرصت شغلی برنامه نویسان در جاهایی مانند ژاپن، مهندسی نرم افزار به طور تصاعدی در حال رشد است و با میانگین حقوق سالانه حدود 61000 دلار به یکی از محبوب ترین مشاغل تبدیل شده است.

همانطور که صنعت فناوری ژاپن بالغ می شود، شرکت های بیشتری تصمیم به تاسیس شعبه در این کشور می گیرند، به همین دلیل، در دهه اخیر اوضاع به سرعت بهبود یافته است.

صنایع در ژاپن به نقطه‌ای رسیده‌اند که تعداد زیادی فرصت شغلی خوب برای برنامه نویسان نرم‌افزاری که می‌خواهند در خارج از کشور کار کنند، وجود دارد.

فرصت شغلی برنامه نویسان: کشورهایی برای زندگی و کار به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار


نیوزلند: سبک زندگی که همیشه آرزویش را داشتید


نیوزلند می تواند شغل و سبک زندگی شاد و رضایت بخشی را به شما ارائه دهد که برنامه نویسان در اکثر کشورها فقط می توانند رویای آن را داشته باشند.

این کشور با کیفیت زندگی مشهور جهانی، کار منعطف، میزان جرم و جنایت پایین، و یکی از کمترین فاسدترین کشورهای جهان، میتواند به شما و خانواده‌تان آرامش دهد.

مهارت های شما به عنوان یک برنامه نویس در نیوزلند بسیار مورد توجه است، در حال حاضر نیوزلند با کمبود برنامه نویس در سراسر کشور رو به رو است و تقاضا روز به روز در حال افزایش است.

شرایط کاری عالی است و بخش فناوری در حال رشد نیوزیلند بر روحیه نوآورانه، خلاقانه و کارآفرینی تاکید دارد. همچنین یک برنامه نویس سالانه 44337 دلار درآمد دارد.

سوئیس: به زندگی خود هماهنگی و ثبات بدهید


یکی از بهترین کشورها برای کار به عنوان برنامه نویس است. از نظر حقوق، شما می توانید بیش از 90000 دلار در سال درآمد داشته باشید، تازه تعادل اروپایی بین کار و راحتی روزمره را به آن اضافه کنید.

اکثر شرکت ها به دنبال توسعه دهندگان با بیش از 2 سال سابقه هستند، اگر توسعه دهنده ای با مهارت و توانایی بالا باشید مطمئنا فرصت های شغلی فراوانی خواهید داشت.


اسپانیا: پیشنهادهای شغلی متعدد برای برنامه نویسان خارجی


اگر یک توسعه دهنده نرم افزار هستید یا مهارت های قوی دیگری در فناوری اطلاعات دارید، اسپانیا به شدت به استعداد دیجیتال شما نیاز دارد.

شرکت ها در این کشور به دلیل کمبود افراد با صلاحیت های مناسب برای یافتن استعدادهای دیجیتالی با مشکل مواجه هستند. در حال حاضر، تعداد موقعیت های خالی IT حدود 10000 است و در حال افزایش است.

به همین دلیل، بسیاری از شرکت ها برای پر کردن جای خالی خود، درخواست سازندگان برنامه در خارج از کشور را دارند. حقوق یک برنامه نویس در اسپانیا 35713 دلار در سال است.

بسیاری از شرکت‌های معتبر بین‌المللی به دلیل هزینه‌های پایین و کیفیت عالی زندگی مردم این کشور، آژانس‌های خود را به اسپانیا جابجا می‌کنند. همه اینها باعث ایجاد مشاغل بیشتر در کشور می شود.

لهستان: با بهترین برنامه نویسان جهان همکاری کنید


برنامه نویسان لهستانی یکی از بهترین برنامه نویسان در جهان هستند. آنها در مسابقات بین المللی برنامه نویسی مانند: Google Code Jam و Microsoft Imagine Cup بالاترین رتبه ها را کسب می کنند.

بدیهی است که این بدان معنا نیست که باید تسلیم شوید، اگر خود را یک توسعه دهنده نرم افزار واجد شرایط با مهارت ها و مطالعات برجسته می دانید و عاشق چالش ها هستید، لهستان برای شما ایده آل است!

شرکت‌های فناوری مزایای بیشتری را برای توسعه‌دهنده‌ای که به تیمشان می‌پیوندند، ارائه می‌کنند، مانند: مراقبت‌های پزشکی خصوصی، محیط کاری عالی و دفاتر مدرن با مناطق استراحت.

برآورد میانگین حقوق در لهستان برای یک توسعه دهنده نرم افزار 39000 دلار در سال است.

.

آخرین پست ها
سوال خود را بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان سئو