بهینه سازی تصویر وردپرس

5 تا از بهترین افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس [نسخه 2022]

فهرست محتوا

بهینه سازی تصویر وردپرس به دنبال بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس هستید؟ با ما همراه باشید!

تصاویر یک عنصر مهم برای ایجاد پست های وبلاگ هستند. عکس ها همچنین به انتقال پیام شما بسیار راحت تر کمک می کنند. متأسفانه، اگر تصاویر به درستی مدیریت نشود، می تواند منجر به بارگذاری کند صفحه و سئوی ضعیف شود.

در این مقاله، ما لیست تخصصی خود را از بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس که باید برای وب سایت خود در نظر بگیرید، به شما نشان خواهیم داد.

بهینه سازی تصویر چیست؟

بهینه‌سازی تصویر عملی است برای تغییر تصاویری که در محتوای خود استفاده می‌کنید تا سریع بارگذاری شوند، خوب به نظر برسند و فضای کمتری را در سرورها اشغال کنند.

اهمیت بهینه سازی تصاویر در وردپرس

چرا باید زمان خود را در بهینه سازی تصویر سرمایه گذاری کنید؟

چندین دلیل برای این کار وجود دارد. با این حال، در اینجا به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم:

  • به بهبود تجربه صفحه شما کمک می کند: تجربه صفحه یک رتبه بندی مهم است که Google بر اساس تجربه کاربر (UX) ارائه می دهد.
  • دید شما را در SERP ها افزایش می دهد: تصاویر بهینه شده در جستجوی تصویر بیشتر قابل کشف هستند و به نمایان شدن محتوای شما کمک می کنند.
  • بازدید را افزایش می‌دهد: صفحات با تصاویر بهینه‌شده سریع‌تر بارگیری می‌شوند و در نتیجه زمان ماندگاری افزایش می‌یابد و در نهایت بازدید را افزایش می‌دهد.
  • منابع سرور را ذخیره می کند: تصاویر بهینه شده فضای کمتری از سرور را اشغال می کنند و در نتیجه به منابع سرور کمتری نیاز دارند.
  • به دلیل اهمیت بالای بهینه سازی تصویر، باید روی بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس سرمایه گذاری کنید. اینها به شما کمک می کند محتوایی را تولید کنید که از بهترین شیوه های سئو پیروی می کند.

بهترین پلاگین های بهینه سازی تصویر وردپرس

انتخاب افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس مناسب برای سایت وردپرسی شما با توجه به گزینه های موجود بسیار دشوار است. به همین دلیل است که ما این مقاله را برای شما نوشته اییم تا بتوانید از بهترین افزونه ها استفاده کنید.

1:All In One SEO

بهینه سازی تصویر وردپرس

AIOSEO یک افزونه قدرتمند سئو وردپرس است که بیش از 100 میلیون دانلود دارد. بیش از 3 میلیون صاحب وب‌سایت خوب است و به آن اعتماد دارند تا رتبه‌بندی جستجوی آنها را افزایش داده و ترافیک بیشتری را به سایت‌هایشان هدایت می کند. AIOSEO دارای ویژگی ها و ماژول های زیادی است که به شما کمک می کند تا وب سایت خود را برای سئو بهینه کنید.

2:Optimole

بهینه سازی تصویر وردپرس

Optimole افزونه دیگری است که در بین بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس در رتبه بالایی قرار دارد. این یک افزونه فشرده سازی تصویر قدرتمند است که گزینه های فشرده سازی مختلفی را ارائه می دهد. علاوه بر فشرده سازی تصویر، Optimole دارای قابلیت بارگذاری تنبل پیشرو در صنعت است. این 2 ویژگی قدرتمند کمک می کند تا مطمئن شوید که تصاویر شما زمان بارگذاری صفحه شما را کاهش نمی دهد.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که Optimole را از سایر پلاگین‌های فشرده‌سازی تصویر متمایز می‌کند این است که می‌تواند تصاویر شبکیه را ارائه کند که معمولاً تعداد پیکسل‌های آن دو برابر در فضایی مشابه با صفحه‌نمایش‌های سنتی است.

3:Smash Ballon

بهینه سازی تصویر وردپرس

Smash Balloon یکی دیگر از افزونه های قدرتمند وردپرس است که اگر از تصاویر زیادی در وب سایت خود استفاده می کنید باید در نظر بگیرید.

در حالی که عملکرد اصلی این افزونه یک افزونه فید اجتماعی است، همچنین دارای برخی از عملکردهای قدرتمند SEO تصویر است. به عنوان مثال، Smash Ballon اندازه تصاویر شما را به ابعاد صحیح تغییر می دهد و اندازه فایل تصویر را برای بارگذاری سریع تر و به اشتراک گذاری آسان اجتماعی کاهش می دهد. این افزونه همچنین دارای یک سیستم کش هوشمند است که به بهبود سرعت بارگذاری تصویر کمک می کند.

4:Imsanity

اگر به یک افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس نیاز دارید که بیشتر بر روی تغییر اندازه تمرکز دارد تا فشرده سازی، پس Imsanity همان است. این افزونه به شما امکان می دهد ابعاد تصویر بهینه سایت و سطح کیفیت مورد نیاز را مشخص کنید.

5:Infinite Uploads

Infinite Uploads یک افزونه ذخیره سازی تصویر و CDN فوق العاده برای وردپرس است. یکی از بزرگترین اشکالات تصاویر این است که فضای ذخیره سازی زیادی را اشغال می کنند و در نتیجه پهنای باند مورد نیاز سرور شما را افزایش می دهند. همچنین منجر به وب سایت های کندتر و راه حل های میزبانی گران تر می شود.

Infinite Uploads با انتقال دایرکتوری آپلودهای شما به فضای ذخیره سازی ابری و ارائه آنها از یک CDN فوق سریع، تمام این مشکلات را حل می کند.

خب دوستان ما در این مقاله سعی داشتیم که برای شما 5 افزونه برتر برای بهینه کردن تصاویرتان به شما معرفی کنیم امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

آخرین پست ها
سوال خود را بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان سئو