ابزار سئو داخلی وردپرس

خدمات سئو

با خدمات سئو که لینک وبو ارائه میدهد درآمد های میلیاردی داشته باشید…

سئو سایت خود را با بهترین شرایط ممکن به دست تیم ما بسپارید تا از فروش میلیاردی سایت خود لذت ببرید. 

سریع ترین زمان طراحی وبسایت

سریع ترین زمان بازخورد

سئو سایت

حرفه ای و با دقت

بهینه سازی سئو سایت

بهینه سازی سایت

پشتیبانی 24 ساعته سئو سایت

پشتیبانی 24/7

تعرفه و پکیج های سئو سایت

پکیج برنز

شروع از 10 میلیون تومان

ماهیانه

پکیج طلایی

شروع از 18 میلیون تومان

ماهیانه

پکیج پلاتین

شروع از 22 میلیون تومان

ماهیانه

پکیج پرمیوم

شروع از 38 میلیون تومان

ماهیانه

پکیج مد نظر سئو سایت خود را پیدا نمیکنید؟ همین الان با ما در تماس باشید:

چرا سایت نیاز به سئو داره؟

این آمار به خوبی نشان میدهد که چرا یک سایت به سئو نیاز دارد:

کاربران ابتدا محصول خود را سرچ میکنند

اولین وبسایت 70 درصد کلیک ها را میگیرد

درآمد شما چندین برابر میشود

چرا لینک وبو کار سئو سایت شما را انجام دهد؟

تیم بین المللی سایت

تیم بین المللی

تیم لینک وبو دارای اعضایی هستند که در پروژه های بین المللی فعالیت میکنند و بهترین نتایج را رقم زده اند

تولید محتوا برای سایت

تولید محتوای حرفه ای

به واسطه تیم بین المللی خود به منابع عظیمی از محتوا دسترسی داریم و فرقی نمیکند شما در چه زمینه ای فعالیت میکنید

سئو سایت

نتیجه گرا

تمام عملیات سئوی ما روی وبسایت شما به صورت نتیجه گرا است که در کوتاه ترین زمان بهترین و بهینه ترین نتیجه را بگیرید

همه آنچه که باید درباره سئو بدانید

برای شناخت اینکه سئو چیست و چگونه میتوانیم از طریق سئو به درآمد های بالا برسیم، پیشنهاد میکنیم که این مقاله ما را که درباره سئو و توضیح جامع آن است بخوانید تا بیشتر در این زمینه آشنایی داشته باشید.

سئو برای کسب و کار های شما مهم است

فرقی نمیکنه

کسب و کارت چیه

با عملیات سئوی ما کسب و کارت رو به میلیون ها انسان در داخل و خارج از ایران نشون بده 

عملیات سئو سایت شامل چه چیزی است؟

نصب سرچ کنسول

اولین مرحله برای شروع کار سئو سایت شما نصب سرچ کنسول میباشد تا بتوانیم برخورد کاربران در سایت شما و پیشرفت سایت شما را برسی کنیم.

تحلیل و برسی رقیبا و تحقیق کلمه کلیدی شما

برای اینکه بدانیم رقبا شما کی هستند باید آن ها را پیدا کنیم تا بتوانیم بازار فروش و هدف شما را پیدا کنیم و در نتیجه باعث پیشرفت کار شما میشود؛تحقیق کردن و پیدا کردن کلمه کلیدی های مرتبط برای کار شما یکی از مهم ترین قسمت ها برای فروش و دیده شدن سایت شما در گوگل میباشد.

پیدا کردن هدف شما و تمرکز روی کلمه کلیدی ها

مرتب کردن و پیدا کردن کلمه کلیدی اصلی و فرعی و داشتن تمرکز بر روی کلمات کلیدی اصلی و دسته بندی کردن کلمات و محصولات شما یکی از مهمترین ها برای شروع کار سئو سایت شما میباشد.

برسی کردن سئو داخلی شما

 مرحله بعدی برای برسی سئو سایت شما برسی کردن سئو داخلی سایت شما با ابزار های تخصصی مورد برسی ما قرار میگیرد در نتیجه شناختی نسبت به سئو داخلی شما میکنیم و تگ های متا،لینک سازی های داخلی و درست کردن H ها باعث پیشرفت سئو داخلی شما میشود و نتیجه های خوبی را برایتان رقم میزند.

برسی سئو خارجی شما

 در مرحله بعدی سئو سایت شما برسی کردن لینک سازی های خارجی شما یکی از مهمترین موضوع ها برای سئو شما میباشد؛در این برسی لینک های بی کیفیت و اسپم شما شناسایی میشود و در نهایت گزارشی از کیفیت لینک های ساخته شده را به شما ارائه میدهیم تا بر اساس آن بتوانیم لینک سازی ها و رپورتاژ انجام بدهیم.

پیدا کردن رقبا و تحقیق

شناخت نقاط ضعف و قوت رقبا به ما دید روشن‌تری نسبت به بازار رقابتی می‌دهد. در نتیجه می‌توانیم برنامه‌ریزی زمانی و مالی دقیق‌تری داشته باشیم و با آگاهی کامل وارد بازار رقابتی شویم. در پایان این تحلیل، گزارش کامل از وضعیت رقبای حوزه کسب و کار شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

شناخت و پیدا کردن نقاط ضعف و قوت رقبا باعث میشود تا شما بتوانید بهتر از رقبا خودتان در سئو سایت خود  کار کنید و در نتایج دیده بشید و در اتمام این کار به شما گزارشی از رقبا را در اختیارتان قرار میدهیم.

دادن برنامه برای لینک سازی

لینک سازی کردن در سایت یک مبحث خیلی مهم میباشد که اگر اشتباه انجام شود ممکن است در گوگل جریمه بشید و در سئو سایت شما بسیار مهم است و ممکن است در نتایج گوگل حذف شوید پس در نتیجه لینک سازی کردن باید بر پایه اصول و برنامه ریزی درستی انجام شود  و در نتاهیت با داشتن یک برنامه ریزی خوب میتوانید رپورتاژ آگهی های خوبی را انجام دهید و جریمه گوگل هم نشوید.

ارائه مطالب برای وبلاگ شما

یکی از روش های که میتواند سایت شما را بروز نگه دارد تولید محتوا در قسمت وبلاگ سایت شما میباشد و ما به شما کلمات کلیدی مربوط به حوزه سایت شما را میدهیم و شما میتوانید در این زمینه تولید محتوا انجام بدهید تا سایت شما زنده بماند و در سئو شما تاثیر مستقیمی دارد.

ارائه ساختار سایت شما

با پیدا کردن کلمه کلیدی اصلی سایت شما و کلمات هدفند به شما یک گزارش کاری میدهیم و در این زمینه به شما میگوییم که درون سایت خودتان باید چه صفحاتی داشته باشید و در چه هدف هایی باید رو به جلو بروید تا به آن چه مد نظر خودتان هست برسید.

تنظیم عنوان ها و متا تگ ها

عنوان ها و متا تگ ها در صورت نیاز بازسازی میشوند یعنی تیم ما برای شما یک گزارشی را ارسال میکنند و به شما میگویند که چه عنوان ها و متا تگ های موجود در سایت نیاز به بازسازی دارد و پس از تایید شما آن دسته از آنها بازسازی میشوند.

بهینه کردن تگ های H

تمامی محصولات و صفحات شما با استراژی های درست و هدفمند مورد برسی قرار میگیرد و تگ های H در صورت نیاز بازسازی میشود و درست میشود.

برسی و بهینه کردن سئو داخلی

تمامی صفحات شما مورد برسی تخصصی میشود و لینک سازی های را که لازم است برای اینکه صفحات شما از نظر سئو قدرامند شود انجام میشود و در نهایت سئو سایت همه صفحات بهتر میشود.

برسی تصاویر موجود در سایت شما

ALT ها موجود در تمامی صفحات شما مورد برسی قرار میگیرد و اگر مشکلی در آنها باشد بازسازی میشود.

ساخت یا آنالیز robots.txt

در صورت وجود نیاز تغیراتی را در این قسمت انجام میدهیم تا بتوانیم برای ربات های گوگل محدودیت های لازم را به وجود بیاوریم.

آنالیز سایت مپ شما

نقشه یا سایت مپ شما مورد برسی متخصص های ما میشود و در صورت نیاز اصلاحاتی که لازم است انجام میشود.

پیدا کردن بک لینک های اسپم

بعضی وقتا رقیب های شما برای اینکه سایت شما را زمین بزنند بک لینک های نامناسبی را برای شما میسازند تا سایت شما دچار افت رتبه شود تیم ما این بک لینک ها را پیدا و شناسایی میکند.

معرفی بک لینک های اسپم به گوگل

پس از شناسایی این بک لینک ها تیم ما به گوگل گزارشی میدهد تا هرچه سریع تر این بک لینک ها شناسایی شود تا به سئو سایت شما ضربه ایی نخورد.

لینک سازی و بک لینک گرفتن

پس از دادن برنامه ریزی ما برای گرفتن بک لینک ما برای شما بک لینک های معتبر و درست را انجام میدهیم تا سایت شما اعتبار بیشتری از سمت گوگل دریافت کند و صفحات شما قدرتمند شود.

گرفتن سیگنال از صفحات اجتماعی

اگر سایت شما در صفحات اجتماعی صفحه ایی نداشته باشد تیم ما شروهع به ساخت این صفحات میکند و آن صفحه ها را درون سایت قرار میدهیم تا بتوانیم سیگنال معتبر و خوبی را از  صفحات اجتماعی بگیریم.

نوشتن رپورتاژ آگهی

تیم ما برای شما متن های رپورتاژ اگهی مینویسد تا این رپورتاژ ها به صورت ماهانه برای شما انجام میشود تا سایت شما قدرتمند شود.

برسی سرچ کنسول

متخصص های ما به صورت روزانه سرچ کنسول سایت شما را برسی میکنند تا متوجه روند پیشرفت سایت شما بشود و به صورت هفتگی برای شما گزارشی ارسال میکنند.

آموزش های رایگان ما را از دست ندهید

کلمات کلیدی چیست؟

کلمات کلیدی چیست؟انتخاب بهترین کلمه کلیدی برای سئو سایت

گوگل ادسنس چیست

گوگل ادسنس چیست و کسب درآمد از آن

انواع سئو چیست!

انواع سئو چیست!