اینستاگرام مارکتینگ

اینستاگرام مارکتینگ

میخواهید از اینستاگرام خود درآمد زیادی داشته باشید؟

اینستاگرام مارکتینگ شرکت خود را به دست لینک وبو بسپارید تا در کوتاه مدت ترین زمان، بیشترین درآمد را داشته باشید. ما در لینک وبو این رویا را به یک واقعیت تبدیل میکنیم.

طراحی وبسایت

رشد هدفمند پیج

پیج خود را به صورت هدفمند رشد دهید و فالوئر های کسب و کار خود را داشته باشید

اینستاگرام مارکتینگ هدفمند

تعامل پیج خود را افزایش دهید

تعامل را افزایش دهید تا تعداد فالوئر های بیشتری شما را ببینند

مشتریان را تشنه خود نگه دارید

مشتریان خود را همیشه منتظر خود نگه دارید تا به محض معرفی محصول آن را بخرند.

تعرفه خدمات اینستاگرام مارکتینگ

پکیج اقتصادی

شروع قیمت از7.500 میلیون تومان ماهیانه

پکیج پرو

شروع قیمت از 14.500 میلیون تومان ماهیانه

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

یک توضیح مختصر از تمام چیزی که درباره اینستاگرام مارکتینگ باید بدانید

تصور کنید که یک مغازه دارید که روزی میانگین 5 مشتری آن هم در محدوده شهرتان به شما سر میزنند و فروش نسبتا معمولی دارید. حال ما اینجا با تیم خود کنار شما هستیم تا این تعداد مشتری را به تعداد بسیار بالاتری برسانیم، آن هم نه فقط در محدوده شهرتان، بلکه تمام ایران! شما با ورود به عرصه ایسنتاگرام مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ، میتوانید محصولات خود را به کل کشور و یا حتی به خارج از کشور هم بفروشید. 

اینستاگرام مارکتینگ = در خواب هم بفروشید!

اوایل که این شعار را به کسب و کار های سنتی میدادیم، کسی باورش نمیشد. با گذشت چند سال از اولی بار که این شعار را به کسب و کار های آنلاین دادیم، امروزه شاهد گسترش روزافزون تعداد مشتریان آنلاین در سراسر جهان هستیم. از مزیت های کار اینستاگرام مارکتینگ این است که فروشگاه شما 24 ساعته باز است و مشتریان میتوانند محصولات شما را همیشه و هروقت که خواستند مشاهده کنند و یا حتی با طراحی سایت فروش 24 ساعته خود را داشته باشید.

لینک وبو چگونه با اینستاگرام مارکتینگ این رویا را محقق میکند؟

بعنوان یک تیم بین المللی که دارای نمونه کار های بین المللی با سراسر جهان هستیم، برای اولین در ایران میخواهیم تا تجربه های حرفه ای خود را در ایران پیاده سازی کنیم تا شما عزیزان بهترین نتیجه را از کسب و کار آنلاین خود بگیرید. ما با به کارگیری اصولی ترین متد های اینستاگرام مارکتینگ این رویا را برای شما به خوبی محقق میکنیم و در نهایت این شما هستید که از سودی که بدست میاورید میتوانید کسب و کار آنلاین خود را گسترش دهید.

صفحه مجازی خود را به ما بسپارید:

خدمات ما شامل پکیج های حرفه ای ایسنتاگرام مارکتینگ است که شما برای کسب و کار آنلاین خود میتوانید از آنها به بهینه ترین شکل ممکن استفاده کنید. در ادامه به سراغ توضیح تک ک خدمات خود میپردازیم:

عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای از محصولات شما:

محصولاتتان را طوری عکاسی و فیلمبرداری میکنیم که از لحاظ بازاریابی حسی مشتریان شما را وادار به خرید آن کند. تیم عکاسی ما جز بهترین های ایران میباشند که میتوانید با کمک آنها محصولات خود را در پروسه اینستاگرام مارکتینگ خود به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید. 

افزودن و ایجاد المان های گرافیکی:

طراحی چشم نواز پیج شما باعث میشود تا مشتریان شما با گرفتن حس خوب از محصولات و خدمات شما، تشویق به خرید محصولات و خدمات شما شوند. بیزینس آنلاین شما با طراحی گرافیکی حرفه ای صفحه اینستاگرام شما قوت گرفته و در نهایت محصولات شما بهتر به چشم میایند.

طراحی لوگو و لوگو موشن اختصاصی:

لوگوی یک شرکت هویت آن است. بسیاری از لوگو ها پیام شرکت را نمیرسانند، ما برای شما یک لوگوی حرفه ای طراحی میکنیم تا شرکت شما هویت اصلی خود را به خوبی با یک پیام انتقال دهد. لوگوی شرکت های بزرگ به خوبی نشان دهنده این صحبت ما هستند.

طراحی پست و استوری حرفه ای مناسب اینستاگرام مارکتینگ:

پست و استوری های شما را به گونه ای طراحی میکنیم که علاوه بر زیبایی خیره کننده، پیام استوری و پست شما را برساند و همچنین فروش و تعامل پیج شما را چندین برابر کند.

رشد پیج در راستای الگوریتم های اینستاگرام:

متخصصان و کارشناسان الگوریتم های اینستاگرام ما مدام در حال رصد و بررسی تغییرات اینستاگرام هستند تا در پروسه ایسنتاگرام مارکتینگ ما بتوانیم بهترین نتیجه را به شما ارائه کنیم. از این رو رشد پیج شما همگی بر اساس قوانین و اصول الگوریتمی اینستاگرام خواهد بود.

جذب اصولی و هدفمند مخاطب هدف اصلی اینستاگرام مارکتینگ:

مخاطب های هدف شما را به گونه ای به پیج اینستاگرام شما راهنمای میکنیم که تنها آن کسانی شما را فالو کنند که محصولات و خدمات شما را نیاز داشته باشند. این افراد را برای شرکت شما ما پیدا میکنیم تا اینستاگرام مارکتینگ ما به ثمر برسد.

سایت ندارید؟

دوست دارید یک سایت حرفه ای داشته باشید؟

اگر سایتی ندارید اصلا نگران نباشید!! ما میتوانیم برای شما با بهترین قیمت ممکن یک سایت حرفه ای و زیبا را طراحی کنیم. خدمات طراحی سایت ما را حتما بررسی کنید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. 

مشاوره کسب و کار آنلاین شما

سوالات متداول

سوالات متداولی که از ما پرسیده شده را در پایین آوردیم. شاید سوال شما هم در اینجا باشد

فضای دیجیتال هم همانند دنیای حقیقی دارای قوانین و روش هایی است که فقط افراد آموزش دیده و خبره این حوزه میتوانند تو مدت زمان مناسبی در این فضا به بازدهی مورد نظر برسند. همچنین یک تیم اینستاگرام مارکتینگ  متشکل از افراد مختلفی است که همگی دارای یک تخصص خاص در یک زمینه ایسنتاگرام مارکتینگ هستند.

دنیای امروزی متشکل از دنیای واقعی و مجازی است. چه آن را دوست داشته باشید یا نه، این یک واقعیت است و روزانه دارد پیشرفت های چشمگیری را تجربه میکند. داشتن یک ردپای معتبر در فضای وب و آنلاین، به شما و برندتان اعتبار میدهد.

داشتن یک صفحه اینستاگرام بدون هدف قطعا تغییری در درآمد شما ایجاد نمیکند. اگر میخواهید به درامد زیادی برسید، باید بدانید که پروسه اینستاگرام مارکتینگ خود را با چه هدفی شروع و به اتمام برسانید.

اول از هرچیزی وظیفه ما برای کسب و کار آنلاین شما، مشاوره و ساخت پرسونای هدف است. با این هدف که ما میخواهیم برای یک عده از افراد محتوایی تولید کنیم که بتوانند شما را به راحتی پیدا کنند. پس در این مورد به خوبی روی ما حساب کنید.

این خبر خیلی خوبی است. چرا که محصول شما جز دسته محصولاتی است که افراد خاصی بدنبال هستند پس با پیدا کردن این افراد ما میتوانیم فروش محصول شما را چندین برابر کنیم.