با تیم لینک وبو آشنا شوید

لینک وبو یک موقعیت برای تمامی کسب کار ها ایجاد کرده تا شما بتوانید کسب وکار خود را در فضای اینترنت فراهم کنید تا به بالاترین درآمد ممکن برسید

درباره ما

لینک وبو چه خدماتی ارائه میدهد؟

نمونه کار های ما!

سوالات متداول

مدت زمان طراحی یک سایت بسته به پروژه که شما مد نظر دارید است و به طور معمول طراحی سایت وردپرسی 15 الی 20 روز زمان میبرد.

بله. تمامی پروژه هایی که ما داریم دارای ۶ ماه پشتیبانی رایگان هستند. پس از این ۶ ماه، شما میتوانید با شارژ مجدد حساب خود (نصف مبلغ طراحی وبسایت) از ۶ ماه پشتیبانی دیگر استفاده ببرید.

 

قطعا، برای انجام پروژه سئوی شما، ما میتوانیم قرار داد جدیدی پس از طراحی وبسایت شما بنویسیم و در آن به عملیات سئو اشاره کنیم. در گذشته نه چندان دور، رتبه یک گوگل شدن راحت تر بود. الان به دلیل رقابت شدید روی این موضوع، اینکار به مراتب سخت تر شده است چرا که وبسایت هایی که روی رتبه یک گوگل هستند، درآمد های میلیاردی دارند پس نمیخواهند این درآمد را از دست دهند. 

 

بله. تیم ما متشکل از متخصصانی است که در طراحی وبسایت، سئوی وبسایت و دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا میتواند به شما کمک کنند. پس این امر کاملا قابل انجام میباشد.

 

همه چیز بستگی به نیاز های وبسایت شما دارد. قطعا یک وبسایت جامع هزینه بیشتری میبرد تا یک وبسایت کوچک و محلی. 

 

هزینه خرید هاست و ثبت دامنه آن به عهده شماست. این هزینه بستگی به نیاز شما دارد. مثلا یک وبسایت خدماتی که صرفا میخواهد خدماتش را معرفی کند، یک هاست با قیمت 1 میلیون تومان به صورت ماهیانه کافی میباشد. ثبت دامنه هم که دامنه های ir. سالیانه 16 تومان (قیمت فعلی) و دامنه های com. حدودا 400 هزار تومان سالیانه میباشد.

 

شما در لحظه قرار داد ۳۵ درصد مبلغ کل را پرداخت میکنید. سپس در لحظه ای که صفحه خانه شما زده شد، ۳۵ درصد بعدی را پرداخت کرده و ۳۰ درصد باقی مانده را در پایان پروژه پرداخت خواهید کرد.

 
سوالات متداول لینک وبو

اعضا لینک وبو

نیما رهگذر

نیما رهگذر

موسس لینک وبو

سوگند خویشان

سوگند خویشان

مدیر دیجیتال مارکتینگ لینک وبو

درباره ما

آشنایی با لینک وبو

لینک وبو یار همیشگی شما

لینک وبو از سال 1400فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و خدمات سئو شروع کرد و با تیم مجرب خود توانسته بهترین نتایج را برای مخاطب و مشتریان خود داشته باشد.

مشاوره رایگان سئو