طراحی موشن گرافیک
خلق هویت بصری برند شما

با طراحی موشن گرافیک، به کسب و کار خود هویت بصری بدهید

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک به معنای آوردن دانش طراحی به رسانه های جدید با افزودن عناصر زمان و مکان به آن است – یعنی ایجاد حرکت . 

چرا موشن گرافیک باید داشته باشیم؟

موشن گرافیک راهی برای برقراری ارتباط با بیننده و عمق بخشیدن به داستان است. که همراه با موسیقی می تواند به ما پیام بدهد. ما از آن برای ایجاد تبلیغات، دنباله عنوان برای فیلم ها، ویدیوهای توضیح دهنده و به اشتراک گذاری اطلاعات استفاده می کنیم.

اصطلاحات سئو

پکیج اقتصادی

4.900.000

پکیج حرفه ای

7.900.000

پکیج پیشرفته

11.900.000

به یاد ماندنی کردن برند شما

به برخی از ویدیوهای مورد علاقه خود فکر کنید. چه چیزی را در مورد آنها دوست داشتید؟

اگر شما هم مثل ما هستید، جالبه که بدانید هر بخش از ویدیو، از داستان گرفته تا گرافیک، کاملاً با هم هماهنگ است. آنها مکمل یکدیگر هستند و در کنار هم برای خلق چیزی خاص کار می کنند.

موشن گرافیک یکی از بهترین روش هایی است که برای جذب توجه مخاطبان و ارائه اطلاعات بصری و شنیداری استفاده می شود. با استفاده از این روش، می توانید محتوای خود را به شکلی کاملاً جذاب و جالب به نمایش بگذارید.

 

مزایای موشن گرافیک بیشتر از این هستند که امکان ارائه اطلاعات پویا و شگفت انگیز به مخاطبان فراهم می کند و به شما اجازه می دهد تا بتوانید ارتباط بیشتری با مخاطبان خود برقرار کنید. همچنین، با استفاده از این روش می توانید به سادگی هرگونه مفهوم پیچیده ای را به صورت ساده توضیح دهید.

 

در کل، موشن گرافیک به شما این امکان را می دهد که محتوای خود را به شکلی زیبا و جذاب به نمایش بگذارید که باعث می شود مخاطبان شما به سادگی با آن ها ارتباط برقرار کنند و در نتیجه احتمالاً با محصولات و خدمات شما آشنا شوند و به آن ها علاقه مند شوند.

 

پس، اگر شما به دنبال یک راه حل کارآمد برای جذب توجه و افزایش فروش خود هستید، موشن گرافیک بهترین گزینه است.

 

کاربرد های موشن گرافیک چیست؟

شما می توانید از موشن گرافیک برای تزریق کمی زندگی و آرامش به ارائه یا ویدئو در زمینه های مختلف استفاده کنید. ساخت فیلم اینفوگرافیک؟ با افزودن چند موشن گرافیک به این آمار کمی جان بخشید. از آنها در ویدیوهایی که برای اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی می سازید استفاده کنید. موشن گرافیک برای رساندن نظر شما در یک ویدیوی توضیحی و یا تبلیغات در صفحات اجتماعی فوق العاده است. این یک راه عالی و مقرون به صرفه برای ساخت یک ویدیو است.

طراحی موشن گرافیک

موارد استفاده موشن گرافیک

موشن‌ گرافیک ‌ها جذابیت بصری، سرعت و انعطاف بالایی در انتقال پیام دارند. بنابراین میتوانند در زمینه های مختلفی مانند ارائه آمار و اطلاعات، معرفی سایت ها و اپلیکیشن ها، کلیپ های آموزشی، تبلیغات و یا ارائه خدمات مورد استفاده قرار بگیرند.همانطور که در بالا هم اشاره شد، موشن گرافیک ها اثرگذاری بالایی دارند پس می ‌توانند دیدگاه یک جامعه را نسبت به موضوعی معین کنند و یا به طور کلی آن را تغییر دهند. موشن گرافیک باعث می شود تا مردم بهتر بتوانند با تجارت و یا کسب و کارتان آشنا شوند و برای خرید کردن یا دریافت خدمات از شما توجیه شوند.

 

 

یک قدم فراتر با دنیای موشن گرافیک سه بعدی

امروزه موشن گرافیک های سه بعدی توجه مشهورترین برندها رو به خودش جلب کرده و آمار شگفت انگیزی از بیشتر دیده شدن آنها نسبت به موشن گرافیک دو بعدی ثبت شده

اگر شما هم فکر میکنید که جهان سه بعدی برای ساخ موشن گرافیکتون نیاز دارید میتوانید در کنار ما تجربه ای عالی از موشن سه بعدی داشته باشید

برای ساخت تبلیغات در صفحات مجازی ارائه آمار و اطلاعات، معرفی سایت ها و اپلیکیشن ها، کلیپ های آموزشی، تبلیغات و یا ارائه خدمات استفاده از موشن سه بعدی قدمی فراتر و تجربه ای هیجان انگیز در دنیای موشن گرافیک است.

نتایج استفاده از موشن گرافیک در تبلیغات

آماری بر اساس تجربه تیم با که با شرکت ها و افراد مختلفی همکاری داشته و همچنین آمار ثبت شده در جهان نشان میدهد که استفاده از موشن گرافیک در صفحات مجازی و یا معرفی محصول و برند سازی و دیگر کاربرد های آن تاثیر به سزایی داشته و امروزه استفاده از موشن های سه بعدی تاثیر آن ر دوچندان کرده

برای بیشتر شناخته شدن خودتون و یا برندتون پیشنهاد ما ساخت یک موشن دیزاین عالی با سلیقه شماست! 

چرا سایت ها نیاز به موشن گرافیک دارند؟

 
موشن گرافیک یا انیمیشن حرکتی، ابزاری است که می‌تواند به شما کمک کند تا بازدید کنندگان و مخاطبان خود را به راحتی جذب کنید و به آن‌ها پیام خود را انتقال دهید. درواقع، موشن گرافیک همانند تصاویر، متن و ویدیوی‌ها، یکی از روش‌هایی است که می‌تواند به شما کمک کند که بهترین شیوه ارتباط با مخاطبان خود را پیدا کنید.
 
در زمینه تبلیغات، موشن گرافیک به عنوان یکی از ابزارهای مهم و حیاتی برای جذب مخاطبان استفاده می‌شود. این انیمیشن‌ها با استفاده از تصاویر، نمودارها، نشانه‌ها و متن‌ها، پیام شما را به مخاطبان خود منتقل می‌کنند و آن‌ها را به اقدام به عمل ترغیب می‌کنند.
 
از دیگر کاربردهای موشن گرافیک در سایت‌ها می‌توان به طراحی لوگو، توضیح فرایندهای کاری، نحوه استفاده از محصول یا خدمات شما، آموزش و آگاهی‌بخشی به مخاطبان، ارائه اطلاعات و تفسیر داده‌ها، توضیح دقیق مزایا و معایب محصول یا خدمات و … اشاره کرد.
 
بنابراین، استفاده از موشن گرافیک در سایت، می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبان خود را بهتر بشناسید، پیام خود را با ارزش‌افزوده بیشتری به آن‌ها منتقل کنید و در نتیجه باعث افزایش فروش و گسترش کسب و کار خود شوید.
 

تفاوت ما با دیگران

شما میتوانید موشن گرافیک برند خودتون رو با بیشترین شخصی سازی ممکن

بر اساس سناریو و سلیقه خودتون داشته باشید. همچنین تیم ما با تجربه که در جهان موشن گرافیک داره میتواند به شما کمک کند تا برند خودتان را ارتقا ببخشید و تجربه ای عالی با موشن گرافیک داشته باشید.

درباره ما

تیم موشن گرافیک ما در لینک وبو با پنج سال تجربه در ساخت انواع موشن گرافیک های دو بعدی و سه بعدی در زمینه های مختلف از جمله: معرفی محصول، معرفی اپلیکشن، معرفی سایت، اینفوگرافیک، تیزرهای تبلیغاتی، موشن های صفحات اجتماعی ( اینستاگرام، سایت، تلگرام و …) برای ساخت هویت برندتان کنار شماست.