مشاور سئو کیست؟

مشاور سئو کیست ؟ چرا به مشاور سئو نیاز داریم؟

فهرست محتوا

مشاور سئو کیست؟ سئو کار فردی است که شما بعد از افتتاح سایت خود به آن نیاز دارید، برای انجام کارهایی مانند محتوا نویسی، آماده سازی سایت، بالا بردن رتبه سایت در گوگل و … که در مقاله سئو چیست؟ توضیحات کامل که سئو کار چه کارهایی را انجام می دهد به شما گفته شده است.

حالا مشاور سئو چیه؟ مشاور سئو یکی از مهم ترین کارهای سئو کار است که شما با این شخص ارتباط میگیرید و پس از مشورت با آن تصمیم میگیرد که برای کسب و کار شما و صنف کاریتان چه مواردی را باید انجام دهید پس شما نه تنها پس از افتتاح سایت به متخصص سئو نیاز دارید، بلکه حتی میتوانید قبل از ساخت سایت از متخصص راهنمایی بگیرید. تیم لینک وبو مشاوره سئو رایگان را برای شما انجام می دهد.

چرا به مشاور سئو نیاز داریم؟

در اکثر اوقات افرادی که شروع به ساخت سایت میکنند از مواردی مانند بالا بردن بازدید سایت، بالا بردن رتبه سایت در گوگل، بهینه سازی سایت و استفاده درست از کلمات کلیدی بی اطلاع اند. در این شرایط مشاور سئو به شما کمک میکند تا با تمامی این موارد آشنا شوید و بتوانید با درست انجام دادن این موارد و راهنمایی کردن شما در هدفی که میخواهید دنبال کنید موفق شوید و در کمترین زمان ممکن سایت خود را در سطح دیگر رقبا ببینید و بهترین تصمیم را در رابطه با سایت خود بگیرید.

مشاور سئو چه کارهایی را برای شما انجام می دهد؟

  • مشاوره در رابطه با طراحی سایت با اصول صحیح سئو.
  • مشاوره در رابطه با تکنیک های سئو.
  • مشاوره در رابطه با کلمات کلیدی سئو.
  • مشاوره در رابطه با مدت زمان رسیدن به هدف.
  • مشاوره در رابطه با هزینه هایی که باید برای افزایش رتبه سایت در نظر بگیرید.

چه ویژگی هایی برای انتخاب مشاور سئو مهم است؟

در شروع کار باید از اصالت مشاور سئو مطمئن شویم اما چگونه؟ در این بخش چند نمونه از سوالاتی که شما باید از سئوکار بپرسید تا از اصالت او مطمئن شوید را به شما می گوییم:

. آیا شما نمونه کاری دارید که برای افراد دیگر سئو انجام داده باشید؟ آنها را به من نشان دهید.

. چه پیشنهاد هایی برای کلمات کلیدی سایت من دارید؟

. چه مقدار تجربه از محتوای سایت من را دارا هستید؟

. پیش بینی شما از اینکه کار من به نتیجه برسد چقدر است؟

. بهترین تکنیک هایی که میخواهید در سایت من برای افزایش بازدید انجام دهید چه چیزهایی هستند؟

در بعضی از موارد پیش می آید که افراد با استفاده از مشاور سئو ناشی و نابلد به رتبه ای که باید در گوگل برسند نمی رسند و سایت به جای بالا رفتن یا در جای خود ثابت می مانند یا حتی ممکن از سیر نزولی به خود گرفته و به رتبه های پایین در سقوط کند؛ حتی ممکن است سایت آنها برای مدتی بالا بیاید و رتبه خوبی را کسب کند اما در مدت زمان کوتاهی دوباره سایت سقوط کند.

دقت کنید که خیلی مهم است سایت شما فقط رو به بالا حرکت کند اگر مشاور سئو خوبی نداشته باشید بعد از مدتی ممکن سایت شما در لیست سیاه گوگل جا بگیرد و دیگر به هیچ عنوان نتوان سایت خود را نجات دهید. پس انتخاب درست مشاور سئو بسیار مهم است و حتما قبل از گرفتن مشاوره باید کامل از اصالت و حرفه ای بودن متخصص سئو اطمینان حاصل کنید.

مهم ترین نکات انتخاب مشاور سئو

. انجام دادن تمامی بخش های سئو

باید از اینکه مشاور شما قادر به انجام تمامی بخش های سئو باشد مطمئن شوید. این بخش ها به دو دسته سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم میشود و یکی از مهم ترین یا شاید مهم ترین بخش سئو مقاله نویسی میباشد که متاسفانه خیلی از شرکت های سئو آن را نادیده میگیرند و یا تخصص کاملی در این زمینه ندارند؛ پس مطمعن شوید شرکتی که از آن درخواست مشاوره میکنید قادر به انجام تمامی تکنیک ها باشد.

. بررسی مشتریان شرکت مشاور سئو

حتما قبل از مشاوره گرفتن مشتریان شرکت مورد نظر را چک کنید، معمولا سایت ها در بخشی از سایت تمامی شرکت هایی که برای آن ها کار انجام می دهند را معرفی میکنند و هرچه مشتری های پر قدرت و شناخته شده تری داشته باشند میتوانید اطمینان حاصل کنید که این شرکت میتواند برای شما هم تکنیک های خوبی را ارئه بدهد.

. طی کردن قیمت تقریبی

متاسفانه قیمتی که متخصصین سئو از شما میگیرند متغیر است چون بستگی به کار و سایت شما دارد و نمی توان قیمت کاملا درستی را از قبل به شما اعلام کرد، اما میتوان با در نظر گرفتن تقریبی قیمتی را به شما ارائه داد و بهتر است این قیمت را قبل از شروع کار بپرسید تا بعدا به صورت ناجوانمردانه از شما مبلغ هنگفت گرفته نشود.

شرکت های سئو چه کارهایی را برای شما انجام می دهند؟

از مهمترین کار هایی که شرکت های سئو برای شما انجام میدهند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

. سئوی داخلی

. سئوی خارجی

. استفاده از ابزار های سئو

. ایجاد بک لینک

. لینک سازی داخلی و خارجی

. تحلیل رقبا

. تحقیق در رابطه با کلمات کلیدی

. توسعه سایت شما

. آنالیز سایت

. سئوی محلی

. استراتژی بازاریابی اینترنتی

درآخر

متوجه شدیم که انتخاب بهترین مشاور سئو میتوان کمی سخت و ریسک پذیر باشد و ما در این مقاله سعی کردیم که برای شما این کار را در حد ممکن ساده کنیم.

آخرین پست ها
سوال خود را بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان سئو